Halı Yıkama

Kasım 7, 2019

Safranbolu Halı Yıkama

Halılarınız hijyenik gibi görünebilirler fakat havaya karışabilen çok miktarda toz ve pislik içerebilirler. Safranbolu Halı Yıkama Bu tür kaynaklardan havaya karışan tozlar, “kuru” hava belirtileri, deri ve mukozada tahriş gibi Dahil Etraf sorunlarına Neden olabilir. Halının lifleri de, yıprandığı veya kırıldığı vakit çok miktarda toz üretebilir. Profesyonel halı yıkama ve temizlik firmaları ile halı temizliği ile alakadar çalışmanız evinizde ofisinizde sıhhatli bir Hayat sürmeniz için en hesaplı ve emin yoldur.

İşte tamda bu noktada Safranbolu Halı Yıkama ile çalışmanız sizin bu tip Menfi durumlarla karşılaşmanızı önler, sıhhatli ve hijyenik bir ortamda yaşamanızın en güvenli yolu olur.
Fiyatsız servislerimizle, halılarınızı evinizden alıyor. Tertemiz olarak Arka getiriyoruz. Hizmet anlayışımız gereği olarak ta halınızı teslim etmiş. Olmamız sorumluluğunu bıraktığımız mananına gelmiyor, hizmet ertesi her tür öneri şikayet ve benzeri taleplerinizin de devamlı takipçisi olmamızdır. Hizmet ertesi alıcı memnuniyetini de öncelikli ilkelerimiz arasında tutuyoruz.

 

Ailenizin sağlığı Hızlı – emin – Güleryüzlü hizmet anlayışı için bizi seçenek edin! 7/24 istediğiniz vakit bir telefon kadar yakınınızdayız Uğur Halı Yıkama olarak bütün halı yıkamalarımızda ERA 111 Naturemax ve Organica Halı Şampuanı kullanılmaktadır. ERA 111 Halı yıkama Şampuanı natürel antibakteriyel, antialerjik, antistatik özelliklere sahip naturel bir şampuandır.sıhhat bakanlığı onaylıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir