Safranbolu Halı Yıkama

Kasım 11, 2019

Safranbolu Halı Yıkama Olarak Hizmetinizdeyiz.

safranbolu halı yıkama

Evlerinizi adeta bir süs haline gelen halılarınız profesyonel bir yıkamayı hakediyor. Halılarınızı Safranbolu halı yıkamaya bırakarak sizlerde gönül rahatlığıyla profesyonel bir ekiple çalışma fırsatı yakalayın. Halılarınız birkaç aşamadan geçerek temizleniyor. Sizlere de gönül rahatlığıyla halınızın üstüne basmak kalıyor.

Evlerde Görünmeyen tehlike mite’lardan haberdar mısınız?

Miteler evlerde görünmeyen mikroskobik canlılardır, ve insan hayatını bir hayli tehlikeye atarlar. Sizler hiçbir zaman bu mikroskobik canlıyı göremez ve yok edemezsiniz. Çocuklarınız ve sizlerin sağlığı için halılarınızı mikroskobik canlılardan temizlemeniz gerekmektedir.

Peki temizlik aşamalarımız neler?

1 TOZ DOLABI AŞAMASI

  • Halılarınızın ilk olarak toz dolabı denilen bir makine ile toz kum ve diğer yabancı maddelerden arındıyoruz

2 Halı Yıkama Servisi

  • Halılarınızı tozlarından arındırdıktan sonra geriye yıkamak kalıyor. Tabii bu yıkama işlemleri sizlerin evde yıkaması ile bir değil. Teknolojik cihazlar ve profesyonel kadromuz ile yıkanan halılarınız ilk günkü halini alıyor.

3 Santrifüj Aşaması

  • Bu aşamaya gelindiğinde halılarınız, Santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanıyor.

4 Halı kurutma işlemi

  • Halılarınız yıkama işlemleri bitmesinin ardından artık kurutma aşamasına geçiyoruz. Halılarınız kapalı alanlarda askılara asarak kurutuluyor. Güneş ışınlarının bazı halı türlerine zarar verdiğini unutmamanız gereklidir.

5 kalite Kontrol ve paketleme

  • Yıkama ve kurulama işlemlerinin ardından halılarınız artık temizlik kontrol ve paketleme işlemine geçiyor. Halılarınızı evinizden aldığından daha yeni ve daha temiz bir halde paketleyerek gün içerisinde sizlere ulaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir